הי לכולם,
קוראים לי אביגיל, ולא, אני לא בחורה, ככלות הכול, זה שם של יוניסקס, גם לנשים וגם לגברים. רציתי לשתף אתכם בניסיון שלי, בסיפור האישי שלי עם אחת מאותן נערות ליווי ירושלים.
הסיפור התרחש בשלהי שנת 2016, בעוד הייתי נער זב חוטם, ובעיקר חרמן. אלוהים לא בירך אותי ביותר מדי תכונות גבריות, מה שמאוד הקשה עליי למצוא בחורות, וכמובן לקיים יחסי מין. מכיוון שהייתי במרבית הימים ממש חרמן, הקשבתי לעצתו של ידידי הטוב, אבי, והחלטתי להתוודע אישית אל אחת מאותן נערות ליווי . הסתכלתי בתמונות שבאתר, ובאופן מפגין בחרתי את היפה מכולן, זאת שבחיים האמתיים מעולם לא יכול היה להיות לי כל סיכוי אתה.
הגעתי בשעה שנקבעה מבעוד מעד למקום המפגש, כולי אחוז בהתרגשות. מה אני אגיד לכם? התמונות לא עשו אתה חסד, במציאות היא נראתה פי אלף יותר טוב. היא הציגה את עצמה בשם אביאור, למרות שמיד הבנתי שזה שם בדוי, אבל שיבושם לה. סיפרתי לה שאני בעצם בתול, כשהשפלתי את עיניי מבושה, והיא אמרה לי להסיר כל חשש מלבי, שהיא תוביל אותי ותלמד אותי את כל מה שצריך לדעת.
היא הפשיטה ממני ברוך את כל הבגדים שהיו עליי. לאט לאט התחלתי להתרגש, והרגשתי איך שהזין שלי נעמד ומתקשה. הייתי בטוח שאכבוש אותה כבר בשניות הראשונות. ביקשתי ללכת לחדר הנוחיות, הייתי חייב להתיז קצת מים על הפנים, כדי להתאפס ולהתרענן.
חזרתי אליה, כולי רועד, כעלה נידף. היה זה בעיצומה של עונת החורף, ונתתי לה להניח שאני רועד כי קר במקום, למה לא בעצם?
בלי לבזבז עוד רגע נוסף, מסמרתי אותה הישר לקיר, הרמתי את פניה, והדבקתי לה נשיקה צרפתית נועזת. להפתעתי התגובה שלה לא איחרה להגיע, והנשיקה שלנו הייתה ממש מהאגדות, של זוג שכבר יש לו ניסיון עתיר בשנים. לשפתיים שלה היה טעם של פטל, אחר כך הבנתי שזה בטח קשור לשפתון שהיא שמה. המשכתי לנשק אותה בלהט, ודחפתי בחוזקה את הלשון שלי לפה שלה, להעמיק את הנשיקה. היא הגיבה כמצופה, והלשון שלנו שיחקה זה עם זאת. החלקתי את הידיים שלי כלפי מטה, ויכולתי להרגיש בכל מאודי את השדיים הזקורים שלה.
הפשטתי אותה לאט לאט. מה אגיד לכם, כל רגע במפגש היה שווה את סכום העתק ששילמתי. ביקשתי ממנה להמשיך להיפגש, כדי שתעביר לי קורס מזורז ביחסי מין.
אחרי כמה מפגשים כבר יצאתי לדרך עצמאית, והיום אני נשוי באושר, ונשארו לי רק הזיכרונות המתוקים

מאמרים מומלצים