שמי אבישי, ואני מעסה מקצועי. פרופר מקצועי. יש לי הרבה מטופלים, רובם מבוגרים, לכן בוודאי תבינו עד כמה התפלאתי שיום אחד נכנסה אליי בחורה ממש צעירה, שהייתה בשנות העשרים לחייה. היא הציגה את עצמה בתור אבלין, ומיד אמר – החברה שלי לא שיקרה, אתה באמת חתיך. היא סקרה אותי  במבט עמוק מלמעלה למטה, מה שעשה לי ממש צמרמורת, ולא אכחיש, זה בהחלט הדליק אותי ואת המה שמו שלי. הזמנתי אותה לשכב על מיטת הטיפולים שלי. מאוד מהר היא הבהירה שהיא מעוניינת שאעשה לה עיסוי אירוטי.

בהתחלה אמרתי לה שזה לא תחום המומחיות שלי, אבל אחרי שהיא רטנה והזעיפה פנים, ובעיקר מהחשש של לאבד לקוחה ושיצא לי שם רע, שבטוח יפגע במוניטין שלי, אמרתי לה שלפנים משורת הדין אני אחרוג ממנהגי ואעשה לה עיסוי ארוטי. וזה מה שהיה –

שוחחנו בתחילה על הא ועל דא, הבאתי לנו בירות, ובזמן ששתינו נגלה אליי פרצופי דרך המראה, וראיתי גבר בן חמישים, גרוש, די גבוה, מגולח למשעי, עב משקל, אבל עדיין די סקסי, והצלחתי להבין מה היא ראתה בי איך שנפגשנו.  היא שתתה לאט את הבירה, והסקתי מכך שהיא בטח קצת נבוכה מהבקשה שלה, ומעדיפה "לשבור קצת את הקרח" עם סמול טוק, והחלטתי לזרום אותה.

לאחר כרבע שעה של שיחה, התבוננתי בה ונתתי לה את החיוך הכובש שלי. סידרתי את מיטת העיסוי שלי, שמתי עליה סדין נקי, ויישרתי את כל הקפלים שבו, והודעתי לה להצטרף אליי. היא נעמדה מולי כשעל גופה היה בייבי דויל קצרצר וחושני, בצבע שנהב. מאוד מהר הבנתי שאין שום דבר מתחתיו. יכולתי להבחין בשדיה המלאים ובפטמות המאוד כהות מתחתיו. כחכחתי בגרוני, על מנת להרוויח עוד כמה שניות, בעיקר בשביל לאסוף את המחשבות שלי, והיא? היא רק חייכה אליי חיוך שרמנטי.

לא יכולתי להתאפק, ואמרתי – "אני בטוח שמצאת את הבגד שהכי נוח לך בארון הבגדים שלך, כפי שיעצתי לך". והיא הוסיפה – "לא קיים דבר יותר נוח מכלום", ומיד פשטה את בגדיה מעליה, ושמה אותם על הכורסה הסמוכה. כיסיתי אותה כמובן במגבת, אך היא הסירה אותה מיד מגופה, ונשכבה כשפניה מוטות למטה. ניסיתי בכל מאודי שלא לנעוץ את מבטי בבטן השטוחה והשרירית שלה, בפטמות הבולטות והגדולות שלה, ובכוס המגולח למשעי שלה, אך לגמרי כשלתי בזה.

היא אמרה שהיא ממש מרגישה כעת בנוח, ורצוי שאני יתחיל בעיסוי האירוטי. "השרירים שלי ממש המתינו לפגוש את הידיים שלך", הוסיפה. הרגשתי שהסומק עלה ללחיי, והחלטתי להבליג. טפטפתי את שמן העיסוי על גבי הגב והכתפיים שלה, והמשכתי לזלוף אותו על ידיי. תהיתי אם לעבור אל התחת שלה, והיא אמרה – "רק תוודא שהתחת שלי יקבל את הטיפול הכי טוב שלך. אני מרבה לשבת ושרירי הישבן שלי מאוד תפוסים".

בקיצור, זה היה אדיר. אחריה הגיע אלי גל עצום של בחורות צעירות, שביקשו שאעשה להן עיסוי אירוטי, והשאר זה כבר היסטוריה…

מאמרים מומלצים