מן הראוי שאציג את עצמי קודם כל. ובכן, השם המקצועי שלי הוא אגם, ובנוגע לשם האמתי שלי, אני שומרת על זכות השתיקה. אני בשנות השלושים המאוחרת של חיי, בלונדינית אמתית, תמירה ויפהפייה אמתית. התחלתי לעבוד בתור נערת ליווי מזה לפני כעשור, ועוד כוחי במותניי. מהניסיון שלי, גברים לא ממש נוטים לתת כבוד לנערות ליווי, לכן בוודאי תבינו למה כה התרגשתי מהמפגש המסוים שהיה לי עם אבשלום.
אבשלום היה בן ארבעים ושמונה. גבר מסוקס, צ'רמן אמתי, ובעיקר ג'נטלמן שלא רואים כיום. הוא היה לקוח חדש שלי, ולמרות שבדרך כלל אני ממש לא מקבלת לקוחות חדשים, משהו בקול שלו עשה לי את זה, והחלטתי לחרוג ממנהגי.
קבענו להיפגש בעוד שעה בחדר בבית מלון. למרות שאני לא בעד בתי מלון, הסכמתי. הגעתי בזמן למפגש, ונדהמתי ממראה האצילות של אבשלום. כל כולו היה קסם. הוא לקח את ידי ונשק לה. ואז הוציא בקבוק שמפניה יוקרתית, ושלף מכיסו מתנה קטנה ארוזה בקפדנות.
מיד אמרתי – "הו, אבשלום, איזו הפתעה נחמדה עשית לי", ממש נדהמתי. פתחתי את עטיפת המתנה, וגיליתי זוג עגילי זהב מהמם. לא ידעתי את נפשי מרוב התרגשות. בכל שנות עבודתי שבהן הייתי אחת מאותן נערות ליווי אף אחד לא כיבד אותי ככה, ככלות הכול, מרביתם מסתכלים עליי מלמעלה, כאילו הייתי זונה מצויה.
החלטתי שאעניק לו חוויה שהוא טרם חווה בכל ימי חייו. הוא ביקש ממני להתפשט ממש לאט, כדי שיוכל לסרוק כל סנטימטר מגופי המושלם. מוחמאת, קצת סמוקה, עשיתי כדבריו. קילפתי את בגדיי מעליי לאט לאט, כמו סטרפטיז בסרטים, ונשארתי עם בגדיי הסקסיים התחתונים. התחלתי להתנועע בריקוד ארוטי, לצלילי הג'ז שניכרו מהדיסק שהוא שם מבעוד מועד.
הוא לחש – "אני מאוד אוהב את זה, את פשוט מושלמת. כל סנטימטר בגוף שלך מעיד על אישה בשלה, גברת אמתית, שראויה לכל הכבוד בעולם". אין כיום גברים כאלו, כבר מזמן הפסיקו לייצר אותם, לצערי הרב.
אבשלום תפס את ידיי ואזק אותם מאחורי גבי עם אזיקים, ואז החל להשיל את בגדיו. נמאס לי לרקוד לפניו, ונראה שהוא קלט את זה, והצמיד אותי למיטה שבחדר. יכולתי להרגיש היטב את הכלי החם והקשיח שלו על גבי העכוז שלי. הוא היה די גדול, הרבה יותר גדול ממה שחשבתי בהתחלה. הוא פרש את ידיו על הישבן שלי וירק הישר אל תוך החור שלי. תמהתי בלבי מה יהיה הצעד הבא שלו. בעוד אני תוהה, אבשלום שלף חרוזים אנאליים ואחד אחרי השני הוא החליק בישבן שלי, כאשר אני רכנתי על ברכיי, כפופה למיטה. אבשלום השאיר את החרוזים האנליים בישבן שלי, בעודו מתחיל לדפוק את הכוס שלי.
מה אגי שלכם, זה היה שווה את זה, לפחות קיבלתי מתנה ממש שווה, שנשארה אצלי עד היום…

מאמרים מומלצים