הלו אוורי בודי,

קוראים לי נתי, וזה הסיפור שלי על קמגרה –

למרות שזה נעזר בכימיקלים, קמגרה נתנה לי חיזוק אגו, ואחרי זה לא הרגשתי את אותו סוג של לחץ לקחת אתה עוד כדור. למרבה הצער, לא היה לנו הרבה במשותף כאנשים, ואחרי כמה שבועות, מערכת היחסים בינינו התקלקלה. ואז כעבור חודש פגשתי את רוחמה. היא הייתה יפה, מצחיקה וסקסית. והדבר הכי טוב היה שלמרות שהיא בבירור מחוץ לליגה שלי, נראה שהיא מחבבת גם אותי. במהלך השבוע שלאחר מכן, הטקסטים שלנו נעשו יותר אדירים וארגנו דייט. הייתי נואש להרשים, אז קניתי חולצה חדשה והזמנתי שולחן במסעדה נהדרת. אבל עם כל ההצטברות, התחלתי להרגיש עצבני לגבי האפשרות של סקס שוב. לא רציתי לאכזב את רוחמה. אז לפני שיצאתי מהבית, הכנסתי כדור קמגרה לכיס שלי, ליתר ביטחון. באופן טבעי השתמשתי בו ושוב, הסקס נמשך כל הלילה. זה הרגיש נהדר להיות מסוגל לשמח אותה כל כך.

זה גרם ללב שלי להתרוצץ והרגשתי קצת סחרחורת. עכשיו הייתה לי בעיה חדשה. מאוד מאוד אהבתי את רוחמה ודאגתי שהיא תצפה להופעה כזו בכל פעם. לא רציתי לעבור ממר מדהים למר לימפ. אז בששת השבועות הבאים, בכל פעם שהלכנו הביתה ביחד, הייתי דופק את החבר החדש הקטן שלי. זה עורר את הלב שלי והרגשתי קצת סחרחורת אבל דחפתי את המחשבות על תופעות לוואי כלשהן לאחורי והזמנתי עוד חבילה של קמגרה דרך האינטרנט. ממש הקפדתי להסתיר אותם מרוחמה, שמרתי אותם בחלק מרוכסן בארנק ותחבתי אותם במגירת הגרביים שלי בבית. זה לא היה רק גורם המבוכה, אבל חששתי שהיא תחשוב שאני לא מוצא אותה מושכת. הלחץ של הצורך להגניב כדור בכל פעם שרצינו סקס היה מלחיץ. דיברתי עם חבר על המצב הקשה שלי. "אל תדאג חבר, אתה גורם לה להיות מאושרת אז פשוט תמשיך לקחת אותם," הוא הציע. תוך כמה שבועות היה לי יותר נוח עם רוחמה והחלטתי ללכת על משהו יותר חזק. הפעם הראשונה הייתה כל כך מלחיצה – האם היא תשים לב? האם אצליח לשמור על הגבריות שלי בביצועי 'שיא'? לא אמרתי כלום אבל באותו לילה ראשון הייתי לא זקוף כל הזמן. למרבה המזל, אני חושב שרוחמה פשוט הניחה את זה בזה שלא הייתי כל כך נלהב עכשיו שהיינו ביחד זמן מה. ההקלה הייתה מדהימה והייתי כל כך רגוע אחר כך, שמבחינתי הסקס הרגיש איכשהו יותר משמעותי.

למרבה המזל, שלוש שנים אחרי אנחנו עדיין ביחד באושר, אבל פחדתי לגלות מה עשיתי. אני מקווה שהיא תבין אבל אני יודע שזה יפגע בביטחון העצמי שלה, גם אם היא לא הודתה בזה.

גברים הנוטלים ויאגרה כדי לשפר את הביצועים שלהם שכיחה יותר ממה שנשים רבות חושבות, במיוחד בתחילת מערכת יחסים. אבל אם אתה תופס בחור עושה את זה, קח את זה כמחמאה. בצורה מוזרה זה רק מראה שאכפת לו מה אתה חושב…

מאמרים מומלצים