נמסטה לכולם,

שמי ענבל, ובדיוק חזרתי מטיול ארוך בהודו. היה מעולה אגב, טוב ששאלתם. אני בת שלושים ושלוש, ועובדת כבר כמה שנים בתור נערת ליווי, ומחזיקה שתי דירות דיסקרטיות. הנתונים הטבעיים שלי הם אדירים, הגברים מרירים עליי ריר, והנשים שונאות אותי מקנאה. ואני? מה עשיתי רע? מעולם לא פגעתי אפילו בציפור, אבל ניחא, שיהיה.

לפני קצת יותר מעשור פגשתי "על הדרך" בחורה שלמדה אתי בבית הספר היסודי. לאחר חילופי דברים סתמיים וממש לא חשובים, הבחנתי במרצדס החדשה שבה היא נוהגת ואמרתי לה – "פששש, אושרת, התקדמת בחיים! איך הגעת לזה? את עובדת בהיי טק?"

היא צחקקה קלות, ואמרה מיד – "ממש לא. אני נערת ליווי, בתוך אותן דירות דיסקרטיות. עושה ים בכסף". ברגע הראשון זלזלתי בה. מה ככה למכור את הגוף שלך בשביל כסף? אבל ברגע השני התיישבו לי הדברים יותר טוב במוח, ואמרתי לה – "ואיך אפשר להצטרף אליכם?"

אושרת סיפרה לי הכול על סוכנות הליווי שמעסיקה אותה. על כמה שהיא מרוויחה, והייתי ממש בשוק מהאינפורמציה האחרונה. חישבתי שגם אם אעבוד עשר שנים, לא אצליח להרוויח מה שהיא מרוויחה בעבודה בליווי של חצי שנה. היא הוסיפה שלא תמיד הכול ורדים ושושנים, ויש לקוחות יותר קשים, מעצבנים, תובעניים מדי, אגרסיביים מדי, או חנונים מדי, מכוערים ודוחים למדי.

סיכמנו שבכל זאת אנסה ללכת על זה, וכבר אחרי הצהריים יצר אתי קשר הבוס שלה, יפתח.

יפתח מאוד אהב את הלוק ואת השיק שלי, ולא הפסיק להחמיא לי. הוא אמר שהוא יעשה אותי למלכה, לדיווה הכי מבוקשת בסוכנות הליווי שלו. בפרט משום שאני כה מיוחדת בעיניו, כזאת שממש לא רואים בכל יום. לאחר שעברנו על תנאי העבודה, השכר, השעות, הדרישות, המאנות וכל הבקשות, הוסיף יפתח – "ויש דבר אחד ממש חשוב, שזה פשוט פרח מזיכרוני מרוב שנשאבתי אל תוך השיחה שלנו".

הרגשתי איך שהלב שלי ממש קופץ מהמקום שלו. מה זה כבר יכול להיות? הייתי בטוחה שהכול סגור, מה השתבש?

ואז המשיך יפתח – "את חייבת לשכור לפחות אחת או שתיים, רצוי שתי דירות דיסקרטיות."

"ולמה זה?", הרגשתי מבולבלת, לא הצלחתי לקלוט את הקטע. זה התנאי היחיד שלו, מה כל כך מיוחד באותן דירות דיסקרטיות?

ואז יפתח הסביר לי – " דירות דיסקרטיות מספקות ללקוחות ולכן פרטיות, זהו כלל ברזל שלנו, שחייב להגשים את עצמו. יש הרבה מקומות שיציעו לך מקום שקט לספק בו שירותי ליווי, אבל אז תגלי שהרבה בני אדם ידעו איפה בדיוק היית ומה עשית בדיוק. מדובר אודות פריבילגיה אמתית, כי גם לך וגם ללקוח שלך מגיע קצת שקט".

הנהנתי בראשי בחיוב, לחצנו ידיים, ואת השאר כבר תדמיינו לעצמכם…

מאמרים מומלצים